پرتال سازمانی

پایدار
پایداری پرتال سازمانی به کمک زیرساخت ابری
منعطف
طراحی ماژولار، قابلیت تطبیق با نیازهای مختلف
جامع
یکپارچگی و انسجام پرتال سازمانی

پرتال سازمانی

با ارائه یک پرتال سازمانی جامع، ما تمام فرآیندها و داده‌های کلیدی سازمان را به یکپارچگی می‌رسانیم و باعث ارتقای کارآمدی سازمان می‌شویم. این راهکار نرم‌افزاری متمرکز، فرایندها را مکانیزه و شفاف می‌کند و چالش‌های سازمانی را حل می‌کند. همچنین، با توجه به نگاهی بلندمدت، پلتفرم را برای چالش‌های آینده نیز قابل اطمینان و توانمند نگه می‌داریم.

در نرم‌افزارهای سازمانی، ما در تلاشیم کیفیت و سطح خدمات را بهبود داده و همواره بهترین راهکارهای نرم‌افزاری را بر پایه زیرساخت ابری پیاده کنیم تا وابستگی به زمان و مکان در سازمان از بین برود.

پایداری و انعطاف پرتال سازمانی

نرم‌افزارهای سازمانی ما دارای دو ویژگی اصلی است؛ انعطاف و پایداری. پلتفرم اصلی ما از زیرسیستم‌هایی تشکیل شده است که قابلیت جداشدن و افزوده شدن در هر زمان و شرایطی را دارند. این زیرسیستم‌ها با ماهیت مستقل خود می‌توانند به طور یکپارچه در پلتفرم اصلی ترکیب شوند و نرم‌افزار یکپارچه سازمانی را انعطاف‌پذیر می‌سازند. علاوه‌براین، با استفاده از متد CI/CD و داکرایز کردن زیرسیستم‌ها، زمان خرابی پلتفرم را به حداقل می‌رسانیم. به این صورت که هرگاه خللی در عملکرد به وجود بیاید، سیستم پایدار و سالم به طور اتوماتیک جایگزین می‌شود.

زیر سیستم های پرتال سازمانی

جهت مدیریت منابع سازمان، یک نرم‌افزار یکپارچه سازمانی توسعه داده شده است. این نرم‌افزار مبتنی بر سرویس‌های کوچک‌تری است که با توجه به اندازه و نیازهای سازمان، در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و یک راه‌حل یکپارچه را شکل می‌دهند. هر یک از این سرویس‌ها، با ماهیت کاملی برخوردار است و بهره‌وری در واحدهای اداری، مالی و منابع انسانی را افزایش می‌دهد.

CRM
مدیریت تعاملات با مشتریان و حفظ استحکام این ارتباط، به سرعت در مدیریت درخواست‌های مشتریان کمک می‌کند و اطمینان از رضایت آنها را فراهم می‌سازد.
SCM
استفاده از سیستم مدیریت زنجیره تامین (SCM)، باعث بهبود کیفیت، کاهش هزینه‌ها و افزایش سرعت تحویل محصولات در فرآیند زنجیره تامین کسب و کار می‌شود.
FAM
سیستم مدیریت مالی و حسابداری (FAM)، به عنوان بخشی از سیستم کلی، مسئولیت مدیریت مالی سازمان را به همراه ادغام با بخش‌های دیگر بر عهده می‌گیرد.
HRM
سیستم مدیریت منابع انسانی (HRM) به همراه واحد منابع انسانی سازمان، برای تسهیل و بهبود فرآیندهای این بخش بر اساس نیازها، فعالیت خواهد داشت.